Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Росія почала 24-годинний моніторинг корабля США

Росія веде моніторинг американського десантного корабля, який увійшов у води Чорного моря. Десантний корабель морської піхоти США USS Fort McHenry пройшов у неділю протоки Босфор і Дарданелли і зайшов в акваторію Чорного моря, - передає Польське Радіо.

Відповідно до міжнародних домовленостей, військові кораблі, які належать державам, що не знаходяться над Чорним морем, можуть перебувати в басейні цього моря упродовж 21 дня.

На борту американського десантного корабля перебуває п’ятсот солдатів Морської піхоти США. Експерти звертають увагу, що судно пристосоване до того, щоби приймати і перевозити менші одиниці, в тому числі транспортні катери.

Російське Міністерство оборони почало моніторинг американського корабля – цим займається патрульний корабель "Питлівий", котрий проводитиме моніторинг 24 години на добу.

Починаючи від російської анексії Криму та вибуху війни на Донбасі, американські військові кораблі та морські одиниці інших країн НАТО регулярно впливають в Чорне море.

"Вхід USS Fort McHenry у Чорне море підтверджує нашу спільну рішучість, аби гарантувати безпеку в Чорному морі та зміцнити наші сильні відносини із союзниками та партнерами НАТО в регіоні", – заявила віце-адмірал Ліза М. Франчетті, командувач 6-м флотом США.

Нагадаємо, 6 січня повідомили, що у Чорне море йде десантний корабель морської піхоти США.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ