Слухай онлайн
Політика

Росія постійно відпрацьовує варіанти нападу на Україну, - РНБО

Щороку Російська Федерація проводить військові навчання вздовж українського кордону, в тому числі й на території Білорусі.

Про це заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос розповів у коментарі "Апострофу", передає Прямий.

"За своїм потенціалом вони (російські війська. - Ред.) здатні це (відкрите вторгнення. - Ред.) зробити. Адже вони щороку проводять навчання уздовж нашого кордону, в тому числі й на території Білорусі. Розробляються різні варіанти - нанесення ракетних ударів, щоб повторити у нас югославський варіант, а потім ввести війська. Або ж не вводити війська, а просто високоточними ракетними ударами поставити Україну на коліна", - заявив Кривонос.

За його словами, вони зміцнюють свої війська в Криму, створюючи там організаційно-штатні структури, "які дозволяють в найкоротші терміни здійснити розгортання військ, щоб завдати удару з боку Криму".

"З боку Чернігівської та Сумської області (київський напрямок. - ред.) у них взагалі не виникатиме проблем...", - додав заступник секретаря РНБО.

Раніше заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос запропонував ідею, щоб школярі старших класів навчались спеціальностям подвійного призначення, які стануть в нагоді як в разі бойових дій, так і в мирний час.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");