Слухай онлайн
Війна на Донбасі

Росія відкрила перший паспортний пункт для мешканців ОРДЛО

Росія відкрила перший паспортний пункт для мешканців Донбасу. Відповідно до декрету президента РФ Владіміра Путіна, українці з сепаратистських Луганської і Донецької областей можуть отримати російське громадянство за спрощеною процедурою. Україна, США та держави Європейськоо Союзу рішуче засуджують ці дії Росії.

Повідомляє кореспондент Польського радіо Мацєй Ястшембський:

«Перший паспортний пункт для сепаратистів з Луганська відкрито у містечку Новошахтинськ у Ростовській області. Всі, хто хоче отримати російський паспорт, повинні приїхати до Новошатинська і скласти заяву. Паспортний пункт може приймати 200 таких заяв щодня. Як повідомляють російські ЗМІ, другий паспортний пункт буде відкрито для мешканців Донецької області у вівторок, 30 квітня.

Київська влада заявляє, що дії Росії служать подальшій дестабілізації ситуації в Україні і є одним з елементів російської агресії. Незалежні експерти нагадують, що Москва такі рухи робила стосовно грузинських громадян, масово видаючи російські паспорти мешканцям Південної Осетії та Абхазії. Обидва регіони, які становлять інтегральну частину території Грузії, вже 11 років перебувають під контролем російського війська».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");