Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Спецпідрозділ розвідки "Кракен" доставив гуманітарку для мешканців деокупованої Харківщини

Після деокупації люди потребують уваги та турботи. У селах залишилось багато мешканців, які не можуть зараз самостійно забезпечити свої потреби, тож долучилися також й спецпідрозділи ГУР.
Фото - ГУР

Однією з деокупованих територій є місцевість біля міста Борова. Саме туди й вирушили з гуманітарною місією представники спеціального підрозділу ГУР МО України “Кракен” та благодійних фондів “Гуманітарний центр Харківщини” та “9 Line”, які доставили мешканцям селищ Дружелюбівка, Ольгівка, Шийківка, Ізюмське, Новий Мир та Нижче Солоне харчі, засоби гігієни, одяг, ліки та іграшки для дітей.

"Тутешні мешканці виявились привітними людьми. Вони раділи бачити українських воїнів, раділи тому, що можуть вільно виходити зі своїх домівок без загрози, що їх схоплять на вулиці та потягнуть до катівні. Ніхто більш не приходить до їхніх домівок серед ночі та не влаштовує обшуків з допитами, не забирає їх майно.

“Руський мир” приносить лише горе, він залишає за собою покалічені життя, зруйновані будинки та біль. Та ми знищимо цю заразу і виженемо їх з наших домівок, з нашої землі! Все буде Україна!”, – запевнили розвідники підрозділу “Кракен”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ