Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Розпочався прийом заяв на членство у молодіжній раді при Львівській ОВА

25 грудня, стартував прийом заяв на участь в установчих зборах, а далі – членство у молодіжній раді при Львівській обласній військовій адміністрації.
Фото: Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Заявки можуть подавати українці віком від 16 до 33 років, які є:

  • представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів при органах місцевого самоврядування та органах виконавчої влади, утворених на території області (або за відсутності консультативно-дорадчого органу – представника органу місцевого самоврядування/органу виконавчої влади);
  • представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території області;
  • представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань.

Заяви можна подавати до 24 січня 2024 року включно. Установчі збори планують провести 23 лютого.

Зразки заяв тут.

Зразки документів тут.

Документи необхідно подавати на електронну адресу у форматі pdf.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів ініціативна група складе список учасників, які пройдуть відбір, та список кандидатів, яким буде відмовлено в участі, із зазначенням підстави для відмови.

Кандидати, які успішно пройдуть відбір і виявлять бажання стати головою молодіжної ради, не пізніше, ніж за 5 днів до проведення установчих зборів мають подати програму роботи молодіжної ради на один рік.

Із проєктом положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган при Львівській облдержадміністрації можна ознайомитись за посиланням.

З метою отримання детальної інформації просимо звертатись до відповідальної особи: Андрій Панасюк - 0 (93) 657 93 50; Сергій Гальчинський - 0 (96) 537 94 94.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ