Слухай онлайн
Cуспільство

Розпочався ремонт на дорозі Долина–Хуст

В рамках національної програми “Велике будівництво” на Закарпатті стартували ремонтні роботи на дорозі Р-21 Долина – Хуст, котра з'єднає дві області - Закарпатську та Івано-Франківську.
Фото: Гал-інфо

Про це інформують на офіційному сайті Закарпатської ОДА.

Протяжність автошляху становить 83 км, дорогу планують оновити повністю.

"У 2020 році вже відремонтували 30 км цього маршруту: від межі з Івано-Франківською областю до Міжгір'я. Тут уже зробили верхній шар дорожнього покриття. На ділянці наступних 19 км є поки тільки вирівнюючий шар”, - повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

За його словами, у 2021 році ремонт розпочався на ділянці від обходу міста Хуста до с.Березового. Тут наразі тривають підготовчі роботи: розчистка кюветів та узбіч, обстеження та підготовка штучних споруд до ремонтів.

Цей маршрут проходить у гірській місцевості, отже, тут є і штучні споруди. Зокрема, від Торунського перевалу до Соймівського мосту провели ремонт 11 малих й одного середнього мостів. Цьогоріч запланували провести два капітальні ремонти двох мостів у межах цієї дороги, додав Білецький.

Дорога Р-21 Долина – Хуст проходить через Торунський перевал, що є частиною масиву Внутрішні Ґорґани, який розташований в Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ