Слухай онлайн
Cуспільство

Рятувальники продовжують проводити дезінфекцію у населених пунктах

24 квітня в с. Краківець Яворівського району на пропускному пункті «Краківець» працівниками відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту Загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області проводилась дезінфекція спецрозчином автобуса "Богдан А-092" і модульного намету. Про це інформує прес-служба ГУ ДСНС у Львівській області.

В м. Дрогобич рятувальники 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України провели санітарну обробку та дезінфекцію місць скупчення населення, а саме ТЦ «Сільпо», «Епіцентр», «Рукавичка», «Ромашка».

В м. Трускавець рятувальники 7 ДПРЧ за допомогою моторизованих оприскувачів, перебуваючи в засобах індивідуального захисту провели дезінфекцію в під’їздах житлових будинків на вулицях. Суховоля, 4, Грушевського 1,. Котляревського, 4, та Стебницька, 8.

В м. Моршин рятувальники 9 ДПРЧ провели санітарну обробку та дезінфекцію вулиць Д.Галицького, І.Франка, Гайдамацька, Н.Кобринської, Геологів, Б.Хмельницького, Озерна, Шевченка, 50-ти річчя УПА, Красівського, Скорупської, Січових Стрільців, Привокзальна, Вокзальна, Л.Українки, Джерельна, С.Бандери, Проліскова.

В м. Борислав рятувальники 6 ДПРЧ за допомогою моторизованих оприскувачів, перебуваючи в засобах індивідуального захисту провели дезінфекцію спеціальним розчином територій закладів охорони здоров’я в м. Бориславі: хірургічне, травматологічне та реанімаційне відділення Бориславської центральної міської лікарні на вул. Потік, 12; терапевтичне та неврологічне відділення Бориславської ЦМЛ на вул. Куліша, 41«а»; дитяча поліклініка на вул. Вояків УПА, 9; інфекційне відділення на вул. Вояків УПА, 13; дитяча лікарня на вул. Весняна, 34; пологовий будинок та гінекологічне відділення на вул. Весняна, 26; стоматологія на вул. Коваліва, 31

Подібні заходи на території Львівщини продовжуватимуться і надалі. Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

Свідомо та відповідально дослухайтесь до застережень екстрених служб і без потреби не залишайте місце проживання!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ