Самбісти Львівщини здобули 14 медалей на Кубку України

Фото Федерація Самбо Львівської Області
1/5
30-31 серпня в Кароліно-Бугазі Одеської області відбувся Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. Про це повідомили 1 вересня у пресслужбі Відділення НОК України у Львівській області.

Самбісти Львівщини здобули 5 медалей: одну срібну і чотири бронзові.

Віцечемпіонкою України у категорії понад 80 кг стала Василина-Ірина Кириченко, яка у фіналі поступилася черкащанці Анастасії Комович. А бронзовими призерами стали: Марта Чаплінська (до 50 кг) і троє представників бойового самбо Ельмір Аскєров (до 53 кг), Валерій Майборода (до 64 кг) та Андрій Фецюх (до 79 кг).

А з 26 до 29 серпня на Кубку України змагалися спортсмени молодших вікових категорій. У них самбісти Львівщини здобули 4 золоті (Микола Грибик (спортивне самбо, понад 98 кг) - серед юнаків і юніорів, Михайло Ліщинський (бойове самбо, до 58 кг) - серед юнаків, Артур Смук (бойове самбо, до 79 кг) - серед юнаків) і 5 бронзових медалей (Ярослав Михалюк (спортивне самбо, до 79 кг) - серед юнаків, Валерій Майборода (бойове самбо, до 64 кг) - серед юнаків, Марта Чаплінська (спортивне самбо, до 50 кг) - серед юніорок, Ярослав Грибик (спортивне самбо, до 79 кг) - серед юніорів, Стефан Довгалюк (спортивне самбо, понад 98 кг) - серед юніорів.