Слухай онлайн
Політика

Сенатори США обговорили із Зеленським українські реформи

У середу, 2 червня, у Києві відбулася зустрічі Президента України Володимира Зеленського з Сенаторами США Джін Шахін, Робом Портманом і Крісом Мерфі.
Фото: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Про це повідомляє Укрінформ.

Під час зустрічі обговорили реформування Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро і корпоративного управління.

Зокрема, сенатор Кріс Мерфі зазначив:

"Продовження політичних реформ важливо для нашого партнерства. Ми говорили з Президентом Зеленським про конкретні реформи: щодо реформування СБУ, гарантування незалежності НАБУ, триваючої реформи корпоративного управління".

Роб Портман зі свого боку поінформував, що на зустрічі обговорювали важливість посилення зв'язків України і США, надання допомоги України, щоб країна була спроможна і боєздатна захищати себе "навіть для протидії російській дезінформації".

Сенаторка Джін Шахін заявила, що зустріч з Президентом України була дуже продуктивною. Зокрема, вона наголосила:

"Ми почали нашу зустріч з того, що ми вислухали людей з фронту вашої війни з Росією. Ми маємо дуже чітку картину викликів, з якими стикаються ваші військові і всі ті, хто перебуває на лінії фронту. Це допомогло нам, тепер ми можемо повертатися до США і говорити про триваючу потребу продовжувати допомогу"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ