“Шахтар” розгромив “Зорю” з рахунком 7:1

Сьогодні матчем луганської “Зорі” і донецького “Шахтаря”, що відбувся в Запоріжжі, стартував 13-й тур чемпіонату України у Прем’єр-лізі. Підопічні Мірчі Луческу розгромили команду Юрія Вернидуба — 7:1, - прес-служба УПЛ.

Перебіг подій у першому таймі зовсім не віщував такого результату. “Зоря”, хоч і була ослаблена забороною через контрактні зобов’язання виступати орендованим гравцям донецького клубу, змогла створити чимало справжніх неприємностей захисту номінальних гостей. Лише ближче до перерви “Шахтар” завдав єдиного влучного удару за 45 хвилин у рамку воріт Ігоря Левченка. І ця спроба була результативною. Марсіо Азеведо закинув м’яч до штрафного майданчика, де ним заволодів Марлос і підключив до комбінації Фреда — голкіперу у цьому епізоді помітно заважав ще й власний захисник Михайло Сіваков.

Перший же кутовий “гірників” у другій половині призвів до другого взяття луганських воріт. Марлос другим результативним пасом допоміг відзначитись Тарасові Степаненку.

Зручні шанси, які мали, але не використали Іван Петряк та Андрій Тотовицький, лише підвищили рейтинг Антона Каніболоцького, котрий захищав ворота “Шахтаря” у цій грі. А потім за справу взявся Алекс Тейшейра, довівши лицьовий рахунок сезону до 18-ти голів за 12 зіграних поєдинків. Він використав конструктивні дії Азеведо та Бернарда.

Між цими голами “Зоря” отримала право на пенальті, призначений за гру Фреда рукою. Вирок спокійно реалізував Микита Каменюка.

Але хіба що після 4-го пропущеного м’яча луганці втратили віру у себе і дозволили забити ще й Едуардо, якому асистував Тайсон (гол від гравців, які з’явились на заміну, як і новачок Ліги Парі-Матч Гіоргі Арабідзе). Друге взяття воріт Едуардо стало наслідком добивання. Таким чином, “Зоря” пропустила за гру більше, ніж за попередні 11.

Вирішив не відставати від партнерів ще й Степаненко, ударом через себе також оформив дуплет, а допоміг у цьому навісом Сергій Кривцов.

“Шахтар” залишився лідером, зумівши до того ж суттєво покращити різницю м’ячів.