Слухай онлайн
Cуспільство

Школа в Кам’янці-Подільському взяла участь у всеукраїнському фудчеленджі

1/2
Вже третій тиждень в Кам’янець-Подільській спеціальній школі триває марафон здорового харчування. А все тому, що шкільна родина приєдналась до фудчеленджу.

Про це інформує Вдало.

Це проєкт Healthy schoolsHealthy schools: здорове харчування заради здорових та радісних школярів, який має на меті зацікавити школярів здоровим харчуванням та довести, що здорова їжа це легко, смачно і різноманітно.

До 1 тижня фудчеленджу “Весело про їжу”  долучились не лише школярі, а й батьки та педагоги. Організовували квести, ігри та усілякі активності, які дали можливість багато дізнатись про їжу та продукти.

2 тиждень фудчеленджу “Готуємо разом”. Цього тижня ми складали шкільну кулінарну книгу здоров’я. Понад 300 родин долучились до проєкт і розкрили сімейні таємниці кулінарних рецептів здорової їжі.

3 тиждень фудчеленджу “Національні кухні”. І знову всі класи під керівництвом педагогів і за надійної підтримки батьків вивчали, готували, експериментували і пригощали, але цього разу вже стравами національних кухонь країн, які обрали. В школі було стільки ароматів і смаколиків, що словами не передати.

Фудчелендж триває. Шкільна родина сподівається увійти в 30 лідерів, щоб потрапити до фіналу. Але головне, що проєкт зацікавив і об’єднав шкільну родину. Ми збагатились новими знаннями і вкотре пригадали як здорово жити здорово!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ