Слухай онлайн
Cуспільство

Школи Львівської області запрошують до участі у конкурсі з програмування

Волонтерська організація Code Club, що навчає дітей програмуванню, спільно із департаментом освіти і науки Львівської ОДА організували обласний конкурс "Закодуй майбутнє". Про це повідомили 11 березня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото ілюстративне

Конкурс має на меті підтримати талановиту молодь області та заохотити її до подальшого розвитку.

"Code Club працює  в Україні із 2013 року і дає можливість кожній дитині спробувати свої сили в програмуванні. Ми бачимо зацікавлення дітей та батьків до цієї сфери, тож тепер хотілось би залучити до проекту ще багато шкіл. Саме тому у мене виникла ідея організувати конкурс", - розповіла координатор Code Club у Львівській області Ольга Конасова.

Для участі у конкурсі педагог школи до 15 березня має зареєструвати свою команду. Один заклад загальної середньої освіти може представити проєкти декількох команд.

У конкурсі братимуть участь команди у складі трьох учнів та педагога- наставника. Команда учасників має подати проєкт у форматі гри, анімації або додатку.

"Після реєстрації команди впродовж півтора місяця працюватимуть над своїм проектом. А 15 травня журі, до якого увійдуть представники ІТ-сфери, обере переможця", - розповіла керівник управління інновацій Львівської ОДА Ольга Котовська.

Команда учасників має подати проєкт в одній із категорій:

І. Scratch – проєкт (учасники 8-10 років)

ІІ. HTML – власний креативний сайт (10-13 років)

ІІІ. Python – проєкт (13-16 років).

Команди-фіналісти будуть запрошені до Львова для вручення дипломів, призів та цінних подарунків у кожній з представлених категорій.  Також на фіналістів очікує екскурсія в ІТ компанію та зустріч з представниками ІТ кластеру.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ