Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові створили календар-комікс про протистояння РФ

У календарі «Шлях до перемоги» подано хронологію протистояння Києва та Москви з часу всеохопного вторгнення військ РФ на територію України 24 лютого 2022 року.

Фото: пресслужба ЛОВА

Ілюстрації символізують визначні факти та досягнення українського спротиву. Зокрема, Харківський контрнаступ, звільнення Херсона, знешкодження російського крейсера «Москва», кажуть у пресслужбі Львівської ОВА.

Як розповів перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик, зараз тираж календаря складає 1000 примірників, частину з них передадуть військовим на передову. Також електронну версію можна завантажити на сайті ОВА або ж отримати друкований варіант у департаменті комунікацій та внутрішньої політики ОВА, кількість примірників обмежена.

«У нас виникла ідея, щоб здобутки 2022 року – здобутки кожного з нас, Збройних Сил України, які показали, що український народ є незламним, увіковічити на сторінках календаря «Шлях до перемоги», бо ми щиро переконані, що перемогу буде за нами. Події у календарі відображені хронологічно за місяцями минулого року.

Гортаючи цей календар, плануючи наші подальші кроки для нашої спільної перемоги, будуть радувати око ті події й перемоги 2022 року, які дарували нам гордість за наших захисників і захисниць. Ми будемо пам’ятати, якою ціною ці перемоги нам давались. Щиро дякую авторам і впорядникам», – зазначив Андрій Годик.

Фото: пресслужба ЛОВА

Календар на 2023 рік створили спільно викладачі кафедри історичного краєзнавства ЛНУ ім. І. Франка і департамент комунікацій та внутрішньої політики ОВА.

Один зі співавторів календаря, доктор історичних наук, завідувач кафедри історичного краєзнавства ЛНУ ім. І. Франка Віктор Голубко, підкреслив, що при створенні календаря обрали незвичну манеру викладу інформації – комікс, щоб в оптимістичному, а не виключно трагічному, дусі представити широкому загалу війну і що Україна у ній переможе.

«Українських героїв ми подали, як людей, які живуть посеред нас, але водночас і можуть переконувати, що кожна людина може знайти у собі героїзм. Календар є добрим способом додати широкому загалу оптимізму, утвердити у суспільстві дух перемоги й віру у наші Збройні Сили», – додав Віктор Голубко.

Фото: пресслужба ЛОВА

Авторами ідеї та упорядниками календаря є Андрій Пташник, Віктор Голубко й Василь Чура. Його дизайнерка: Наталія Марценюк. Календар вийшов під редакцією Тараса Берези.

Нагадаємо, минулого року у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА, з нагоди 80-річчя створення УПА, розробили календар «Генерали УПА».

У ЛОДА презентували календар про генералів УПА

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ