Слухай онлайн
Політика

Шмигаль презентував оновлену програму Кабміну: що вона передбачає

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на виїзному засіданні фракції партії «Слуга народу» презентував оновлену Програму діяльності уряду.

Про це інфоормує Урядовий портал.

У Програму, за його словами, увійшли спільні напрацювання урядовців, парламентарів і представників Офісу Президента, а також понад 500 залучених експертів.

«Документ включає найкращі світові практики організації роботи всієї влади. Програма складається з трьох груп національних пріоритетів; громадяни, держава, економіка. Далі йдуть 12 національних пріоритетів, які містять 97 завдань та понад 2000 заходів», - зазначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль повідомив, що метою Програми є:

  • сервіс для громадян; 
  • прогнозовані джерела фінансування;
  • досягнення очікуваних результатів;
  • контроль за виконанням. 

Також Глава Уряду зауважив, що зміниться підхід до реалізації Програми. Він передбачатиме якісне наповнення документу завдяки залученню експертів, аналітиків, бізнесу та громадськості. А також використання ІТ-інструментів, які дозволять Програму ефективно виконувати.

«В ІТ-інструмент вже внесені всі завдання, що стоять перед Кабінетом Міністрів та міністерствами, сотні показників та таймлайнів, що дозволять в режимі реального часу розуміти як досягаються результати», - додав Денис Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ