У Львівській академічній гімназії функціонує 22 класи, у яких навчається 738 учнів. Про це сьогодні, 4 лютого, Гал-інфо повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Розвиток освіти — пріоритетний напрямок Львова. Задля забезпечення кожної дитини якісними умовами навчання, Львівська міська рада постійно інвестує кошти в оновлення навчальних закладів. Зокрема, у Львівській академічній гімназії провели масштабну реконструкцію спортивної зони (сучасний спортзал і майданчик). Також цей навчальний заклад має чи не найбільшу кількість інтерактивних панелей — 7. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, для міста освіта завжди була пріоритетом під час формування бюджету.
«Ця гімназія є особливою, бо щороку результати навчання дітей стають прикладом не тільки для Львова, а й для всієї України. Звичайно, ми сюди інвестуємо кошти. Торік місто інвестувало сюди 7 млн грн, також велика подяка батькам, які інвестували ще 1 млн грн. Тут є хороший спортивний майданчик на вулиці, але що вражає — це самі кабінети і атмосфера. Тут класний дизайн і діти вільно себе почувають. В цілому, ми розуміємо, що мудрі діти — мудре місто — мудра країна. Наше майбутнє — це вчити дітей жити в світі, який швидко змінюється, тому освіта була, є і буде міським пріоритетом. Ми надалі хочемо продовжувати у цій школі ремонти кабінетів спеціалізованих, також ще багато планів. Нема школи, де все ідеально. Я також дав пораду, щоб школа запрошувала носіїв мови, бо тут діти вчать англійську, німецьку та латину, що приємно дивує», — зазначає Андрій Садовий, міський голова Львова.
У Львівській академічній гімназії функціонує 22 класи, у яких навчається 738 учнів. Зараз у цьому навчальному закладі є 7 панелей, якими користуються вчителі усіх предметів.
«Інтерактивні панелі — це необхідний засіб для навчання сучасних дітей. Тільки підручника, зошита і дошки зараз вже недостатньо. Наші діти привикли до сучасних ґаджетів, тому інтерактивна панель допомагає їм використати ті знання, які вони вже мають, та можуть побачити ті речі, які ми не може продемонструвати наживо. До прикладу, не всі школи є обладнані сучасними кабінетами хімії, а з допомогою цих панелей є можливість багато чого навчитись, провести будь-які лабораторні, практичні роботи з хімії чи фізики. Окрім того, з такими панелями можна побачити цікаві речі з математики, зокрема геометрії, помандрувати в стародавній світ на уроках історії, подивитись на різні явища, що відбувають в дикій природі. Це сучасний засіб, який використовується у всіх наших навчальних закладах вчителями усіх предметів», — розповідає Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.
Додамо, загальна кількість придбаних інтерактивних панелей у школи Львова за період 2017−2019 років становить 378, з яких 143 панелі придбано у 2019 році. По 3 панелі мають 78 шкіл, а більше трьох — 21 школа.
Ще одна стратегія нашого міста — щоб в кожній школі було хоча б по одному сучасному спортивному майданчику. До 2019 року у закладах освіти Львова проведено ремонт 16 спортивних майданчиків. У 2019 році відремонтовано 8 майданчиків. Зараз ремонтують майданчики у 34 школах та стадіони у 5. Крім цього виготовляється проектно-кошторисна документація на будівництво 24 спортивних майданчиків.
Відтак, Львівська академічна гімназія має сучасну спортивну зону. За останні роки тут провели реконструкцію спортивного залу (2,7 млн грн) та облаштували новий спортивний майданчик (726 тис. грн).
Додамо, у 2016−2019 роках за кошти міського бюджету виконано:
- роботи з реконструкції горищного приміщення на суму 284 тис. грн,
- реставрація спортивного залу з переплануванням за 2,7 млн грн,
- капітальний ремонт приміщень майже на 700 тис. грн,
- капітальний ремонт кабінету хімії та математики на близько 600 тис. грн,
- реконструкція території із влаштуванням спортивного майданчика на суму 726 тис. грн,
- виведення з аварійного стану підпірної стінки на 2,1 млн грн,
- закупівля меблів та обладнання на 1,4 млн грн.
Відтак, за період 2016−2019 років для академічної гімназії за кошти міського бюджету було виконано робіт та придбано обладнання на суму 8 млн 649 тис. грн.
Нагадаємо, на галузь освіти у 2020 році у Львові по бюджету розвитку передбачено 177 млн грн.