Слухай онлайн
Cуспільство

Сьогодні у Львові та прилеглих населених пунктах не буде світла: список адрес

Сьогодні, 12 січня, у м. Львові, с. Зимна Вода, с. Солонка та с. Сокільники у зв'язку з ремонтними роботами будуть вимикати електропостачання за низкою адрес.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Про це інформує пресслужба Львівобленерго.

Орієнтовний час робіт - від 8:00 до 17:00.

Тож у м. Львів без електрики будуть вулиці:

  • Солом'янка 1, 10, 12, 12а, 13, 14, 14-16, 15, 15а, 16, 18, 18а, 18б, 21, 22, 24, 26, 28, 4, 4А, 6, 9, 9а, діл.18, к.н.0053 ;
  • Чуваська 24-Б, 30 А, 30а, 43;
  • Городоцька227;
  • Кам’янецька 1а;
  • Литвиненка 4; 
  • Любінська 171-191, 196, 44;
  • Скнилівська 65б;
  • Тернопільська-42; 
  • Вулецька;
  • Угорська 10, 14, 2, 8;
  • I. Багряного 32, 34, 34А, 36а, 38, 39, 44, 46, 48, 50, 52, 59А, 61, 63, 65, 7А;
  • Ю. Медведецького 10, 11, 12А, 15, 15А, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8;
  • Окружна 11, 11А, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 34, 5, 9; 1-29 (непарні), 10-34(парні)
  • Спокійна 1-6;
  • І. Сулими 8-53, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 32, 34, 39, 4, 41, 9; 
  • Суха - 10, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 7, 9; 
  • Терлецького О.- 53, 55, 57.
  • урочище Вульки – всі; 
  • Сумська 8; 
  • Суха - всі;
  • Терлецького - всі; 
  • Копача - всі;
  • Пташина - всі; 
  • Чуваська - всі; 
  • Дагестанська - всі;
  • Солом'янка - всі;
  • Ударна - всі.

У с. Зимна Вода без електрики будуть вулиці : БАНДЕРИ С., Без назви, КОРОТКА, КОЦЮБИНСЬКОГО Ю., КРИП'ЯКЕВИЧА І., ЛIСОВА, МАЗЕПИ І., ЧУБИНСЬКОГО, ШАШКЕВИЧА М.  

 У с. Сокільники без електрики будуть вулиці: ВІЛЬДЕ, ГРІНЧЕНКА, ДУБІВКА, КРАВЧЕНКО, МИРУ, САЛЮТНА.

У с. Солонка без електроенергії будуть вулиці : 1 ЛИСТОПАДА, IВАСЮКА В., АЗК-N6, Б. НАВАРIЙСЬКА, В. СТУСА, ВОЛОШКОВА, Д. АПОСТОЛА, Д. ГАЛИЦЬКОГО, ДОЛИНА, ДОРОШЕНКА, ЗУБРИЦЬКИХ, Й. СЛІПОГО, КІЛЬЦЕВА, КВІТНЕВА, КОСТЮШКА, КОЦЮБИНСЬКОГО, ЛЬВІВСЬКА, ЛЮДКЕВИЧА, НАВАРІЙСЬКА, О. ОЛЕСЯ, П. АПОСТОЛА, ПОЛЬОВА, ПРОМИСЛОВА, СОЛОНКА, СПОРТИВНА, УРОЖАЙНА, ХВИЛЬОВОГО, ЦЕНТРАЛЬНА, ЧЕРЕМШИНИ, ШАШКЕВИЧА, ЯРЕМЧУКА Н.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ