Слухай онлайн
Cуспільство

Сотні гвардійців створили свято Миколая українським дітям

Уже традиційно новорічні свята в Україні розпочинаються з Дня Святого Миколи Чудотворця. На день Миколая існує традиція дарувати дітям подарунки, ховаючи їх під подушку. Цей звичай походить з повір'я про те, що Микола Чудотворець потай приносив в будинки та залишав дітям теплі речі, іграшки та їжу.

Так, Гвардійці Міжнародного центру НГУ напередодні свята разом із керівництвом Бориспільського професійного ліцею зібрали солодкі подарунки та привітали ними вихованців дитячого будинку сім’ї Абаєвих, що в селі Старе. Також гвардійці передали гостинці від Святого Миколая і дітям загиблих та поранених військовослужбовців, сім’ями яких опікуються. Доречно сказати, що подарунки для них підготувала філія "Злученого українського американського допомогового комітету в Україні". Дітлахи з радістю зустріли нацгвардійців та подякували їм за солодощі.

Напередодні дня Святого Миколая та новорічних свят гвардійці військової частини 3042 НГУ також завітали до «Оріхівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради, аби привітати малечу.

А курсанти гуманітарного факультету привітали вихованців Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини №1 з Днем Святого Миколая.

Колектив гуманітарного факультету подарував вихованцям закладу штучні ялинки  з іграшками, 2 коврових покриття для реабілітаційної зали, пилосос, зволожувач повітря, ліки та засоби особистої гігієни. 

«Для нас велика радість подарувати свято маленьким діточкам. По очам курсантів бачу, що діти справили на них велике враження, тим самим ми виховуємо в курсантів почуття відповідальності та турботи. Також дуже приємно бачити, з якою любов’ю персонал ставиться до малечі», –запевнив заступник начальника курсу по роботі з особовим складом старший лейтенант Максим Данієлян.

Курсанти розповіли, що зустріч відбулася в ігровій залі з дотриманням всіх карантинних вимог. Спілкування з вихованцями закладу виявилось теплим, сповненим радості та підтримки.

«Вже більше двадцяти років військовослужбовці Академії Нацгвардії допомагають нашому закладу. Вихователі, медичний персонал, а особливо малюки дуже вдячні та раді, що молоді гвардійці відвідують наш заклад та приносять найкращі емоції малюкам», – подякував за подарунки та турботу директор Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини №1 Роман Марабян.

Напередодні Дня Святого Миколая гвардійці 22-ї окремої бригади з охорони дипломатичних представництв завітали до Київського міського будинку дитини «Берізка».

У районі проведення операції Об’єднаних сил гвардійців угруповання Нацгвардії в ОТУ «Північ» також не забули привітати дітей з Днем святого Миколая та доставили подарунки, зібрані вітчизняними та іноземними волонтерами. «Миколай іде до наших захисників», – таку промовисту назву отримала доброчинна акція, що мала за мету зібрати подарункові набори для гвардійців, які продовжують боронити східні рубежі України.

«Святий Миколай не міг оминути наших захисників, що виконують службово-бойові завдання в районі проведення ООС. Відтак ми особисто розвезли подарунки для хлопців прямісінько до місць несення служби, – розповідає військовий капелан угруповання отець Юрій. – Велика кількість добродіїв мали за приємність долучитися до цієї святкової акції. Основною метою було вкотре довести нашим гвардійцям, що про них пам’ятають та цінують. А ще – подарувати частинку справжнього святкового настрою».

Над подарунковими наборами для гвардійців працювали переважно українські волонтери. Однак не лишилася осторонь і наша діаспора. Зокрема, до створення повноцінного свята для військових своїми подарунками долучилися й українці, що нині проживають в Італії.    

Відзначимо, що приємний вияв уваги та поваги завдяки акції «Миколай іде до наших захисників», отримало понад 600 гвардійців угруповання НГУ в ОТУ «Північ».

Напередодні Дня Святого Миколая нацгвардійці Слов’янського полку привезли подарунки дітям навчальних закладів з особливими потребами. В пакунках переважно канцелярські вироби, які збирали діти загальноосвітніх шкіл міста Слов’янськ. Благодійна акція «Відкрийте серця» відбувається щорічно, солдати і військовослужбовці за контрактом вже традиційно беруть в ній участь.

Натомість, за сприяння секретаря Бориспільської міської ради Владислава Байчаса та директора СТОВ «Старинська птахофабрика» Сергія Міщенка діти військовослужбовців та службовців НГУ Міжнародного центру отримали близько 150 солодких подарунків до новорічних свят.

«Командування Міжнародного центру щиро дякує міській раді Борисполя та директору Старинської птахофабрики за виділені подарунки та допомогу у військово-патріотичному вихованні військовослужбовців, а також підшефному освітньому закладу, що долучився до благодійної акції», – сказав заступник начальника Міжнародного центру по роботі з особовим складом полковник Максим Барилко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ