Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Спочатку року у Львові повідомили про понад 2 тисячі випадків домашнього насильства

Домашнє насильство є однією з найгостріших соціальних проблем як в Україні, так і у Львівській громаді зокрема. Особливо загострилася ця проблема в умовах війни. На цьому наголошують у міському управлінні соціального захисту і нагадують, куди звертатися, якщо людина зазнала домашнього насильства.

Так, станом на серпень 2024 року надійшло 2051 повідомлення про домашнє насильство, з них у понад 1600 випадків – факт насильства підтверджений (80% постраждалих – жінки, 16% – чоловіки і 4% – діти). Відтак, Мобільна бригада надала 3441 послугу, серед яких 84 особам надали послугу кризового поселення.

«Якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, – телефонуйте до органів Національної поліції за номером 102 та за телефоном Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі: 0 800 307 305. Також, для підвищення рівня обізнаності про запобігання і протидію домашньому насильству та насильству за ознакою статі, у громадському транспорті мешканцям розповідають, куди звертатись у випадках домашнього насильства», — зазначають в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Також мешканцям нагадують, що на території Львівської громади функціонує притулок для жінок та жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства, де постраждалі мають змогу отримати тимчасове безпечне проживання, психологічну допомогу та підтримку. Поселення відбувається через звернення до Поліції або на лінію Мобільної бригади.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ