Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Стартував Львівський форум міжмуніципального партнерства

Його мета – просування ідеї міжмуніципального партнерства між муніципалітетами в Україні та ЄС.
Фото - ЛОДА

Як повідомили в ЛОДА, після початку повномасштабного вторгнення органи місцевого самоврядування в Європі активно долучилися до підтримки своїх колег в Україні, надсилаючи гуманітарну допомогу, комунальну техніку,  розголошуючи про підтримку України на національному та міжнародному рівнях.

З того часу багато європейців відкрили для себе Україну, долучившись до децентралізованої співпраці між муніципалітетами, уклавши сотні нових угод про муніципальне партнерство.

Щоб надати партнерству нового змісту — на основі обміну досвідом, реалізації спільних проєктів та інтеграції українських муніципалітетів до європейських мереж і структур, сьогодні, 28 листопада, розпочав роботу Львівський форум міжмуніципального партнерства.

Це  —  щорічний захід партнерської мережі Cities 4 Cities | United 4 Ukraine, який має на меті просування ідеї міжмуніципального партнерства між муніципалітетами в Україні та ЄС шляхом обміну кращими практиками, посилення співпраці, відкриття можливостей та координації зусиль між національними, міжнародними та місцевими гравцями для швидкого відновлення після російської війни та європейської інтеграції України на місцевому рівні.

«Коли ми говоримо про успішність громад, потрібно починати з якості управління. Процес децентралізації дає можливість громадам бути фінансово незалежними, з іншої сторони  —  вони мають розуміти, що їхня успішність також буде лежати у сфері менеджменту і якісного управління. Коли ми говоримо про міжмуніципальне партнерство, то завжди наголошуємо для наших іноземних партнерів, будь ласка, поділіться знаннями. Ми часто говоримо про фінансові речі, які важливі, але якість управління, відповідальність, менеджмент на місцях  —  це також про децентралізацію. Ми пройшли перший етап цього процесу, маємо його завершити. Успішність громад має бути в їхніх руках, а держава має здійснювати координацію, контроль якості і не більше.  З іншої сторони, успішність громад  — це також їхня взаємодія між собою»,  —  зазначив голова ЛОДА Максим Козицький.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ