Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

"Старти надій": для дітей з інвалідністю організували спортивне свято

Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
1/3
24 грудня в спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури відбулося спортивне свято "Старти надій" для дітей з інвалідністю молодшого віку, присвячене до Дня Святого Миколая та Нового року.

"Захід відбувся з метою залучення дітей з інвалідністю до систематичних занять фізкультурою і спортом, покращення фізкультурно-реабілітаційної роботи серед дітей з інвалідністю, ранньої адаптації дітей в суспільстві та розвитку особистості кожної дитини", – повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

У змаганнях взяли участь діти, що мають фізичні вади розвитку, віком від 6 до 12 років, які представляли команди спецшкіл – інтернатів та реабілітаційних центрів області.

Всі учасники змагань розподілились на групи та займали місця на різних "спортивних станціях", де випробовували свої сили у різних вправах, а саме: збивання кеглів з відстані 5 метрів, гра у флорбол,  руханка та інші.

Після завершення свята, усім дітям вручили подарунки від служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації та меценатів.

Свято для дітей організував Львівський обласний реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів "Галичина" за підтримки служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Уряд підвищив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ