Слухай онлайн
Кримінал

Стрілянина в Мукачеві: з "Правого сектору" зняли звинувачення

Мукачівський міськрайонний суд виніс вирок чотирьом бійцям "Правого Сектору", яких підозрювали у резонансній стрілянині 11 липня 2015 року в Мукачеві, - 24 канал.

Чотирьох бійців – Бурчу Володимира Володимировича, Деяка Сергія Васильовича, Мунчака Романа Івановича та Горбенко Родіона Ігоровича – звинувачували у ряді тяжких злочинів. Зокрема, у бандитизмі, незаконному зберіганні зброї, перекритті шляхів, завданні тяжких тілесних ушкоджень тощо.

З добровольців зняли ряд звинувачень, через відсутність доказів: бандитизм, погрози вбивством та блокування шляхів в епізоді АЗС,
– йдеться в повідомленні.

Станом на 26 червня бійці "Правого сектору" вже відбули ув'язнення, яке зараховується як 3 роки і 8 місяців, згідно із так званим "Законом Савченко", коли 1 день в ІТТ зараховується за 2 дні в'язниці.

"Іншими словами, всім чотирьом підозрюваним зарахували терміни як такі, що відбуті, але вирок може бути оскаржений представниками державного обвинувачення", – відзначає видання.

Нагадаємо, 11 липня 2015 року у Мукачевому на Закарпатті сталась кривава перестрілка між бійцями "Правого сектору", правоохоронцями та людьми з оточення нардепа Михайла Ланьо, внаслідок якої були і загиблі, і поранені.

ТСК визнала винними у цих подіями усі три сторони конфлікту. На лаві підсудних опинилися четверо бійців "Правого сектора", їх звинувачують у бандитизмі, незаконному зберіганні зброї, перекритті шляхів, завданні тяжких тілесних ушкоджень тощо.

29 травня суд відпустив на поруки чотирьох бійців "Правого сектора", їх звільнили в залі суду. Бійців взяли на поруки народний депутат Михайло Головко та мер міста Сколе – Володимир Москаль.

24 канал

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ