Слухай онлайн
Культура

Мене вітають з поверненням - Стригун звинуватив Мацяка в поширені фейків

Фото Олена Ляхович, Гал-інфо
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо
Фото: з Facebook-сторінки Федора Стригуна
Фото: з Facebook-сторінки Федора Стригуна
Фото: з Facebook-сторінки Федора Стригуна
Фото: з Facebook-сторінки Федора Стригуна
1/3
Директор Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької, Андрій Мацяк, звітуючи перед Міністром культури, молоді та спорту України Володимиром Бородянським, сказав, що Федір Миколайович береться до постановки нової вистави. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний артист України, режисер та актор Федір Стригун.

"Мені телефонують, мене вітають з поверненням у театр. Панове, але ж це чергова велика брехня Мацяка. Зі мною ніхто не спілкувався на цю тему", - пише Федір Михайлович.

"Останній лист, який мені було надіслано (дирекція спілкується зі мною лише так) - перед вами. Остання вистава, постановку якої я здійснив у ще тоді рідному театрі, був "Мазепа" у грудні 2018 року. Пізніше усі мої пропозиції щодо майбутніх постановок одноосібно відхилялися директором, а можливо і не розглядалися взагалі. Вистави поставлені мною, які любив глядач, списано рішенням директора", - додає режисер.

Федір Стригун також зазначив: "З театру ідуть найкращі актори. "Відкриті вікна та двері" даються в знаки. Тому, ні про яку постановку вистави у театрі імені Марії Заньковецької мова не йде. Зі мною ніхто про це не домовлявся. Зараз я розглядаю пропозиції постановок у Тернопільському та Волинському театрах. Творча особистість потрібна там, де її шанують".

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 26 листопада 2019 року стало відомо, що керівник театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк не продовжить дії контрактів з головним режисером театру Федором Стригуном та Таїсією Литвиненко.

Стригун та Литвиненко: драма в театрі Заньковецької триває

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");