Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Світовий Конґрес Українців готується відзначити 50-літній ювілей

Світовий Конґрес Українців готується відзначити свій 50-літній ювілей в 2017 р.

У 2017 р. Світовий Конґрес Українців (СКУ) готується відзначити 50-ліття успіху в об’єднанні українських громад усього світу, щоб просувати інтереси України і українського народу та сприяти   спільній візії майбутнього.

Метою СКУ є залучити до своїх ювілейних заходів українські громади всіх 53-ох країн, з якими він має безпосередні зв'язки, кожного українця та друга України у всьому світі, а також широке міжнародне співтовариство.

Для очолення цього відзначення Рада директорів СКУ призначила Світову комісію з відзначення 50-ліття заснування СКУ на чолі з Іриною Мицак (Канада), до складу якої також увійшли наступні члени: Евген Чолій (Канада), Ярослава Хортяні (Угорщина), Орися Сушко (Канада), Стефан Романів (Австралія), Зенон Потічний (Канада), Анна Кісіль (Канада), Володимир Зарицький (США), Юрій Чопик (Іспанія) та Ірина Ключковська (Україна).

“Я заохочую наші організації приєднатися до спільного відзначення 50-ліття СКУ, очоливши ініціативи в своїх громадах та  поділившись нашими спільними успіхами і цілями зі світом,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ