Слухай онлайн
АТО

Тіла загиблих на Світлодарській дузі військових вдалося евакуювати

Тіла трьох загиблих військовослужбовців, котрі ціною власного життя врятували пораненого бойового побратима, повернуто на підконтрольну Україні територію. Про це йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО.

У рамках гуманітарного проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200», на підконтрольну Україні територію повернені тіла трьох військовослужбовців, які загинули в районі Світлодарської дуги.

Процедура щодо повернення тіл героїв розпочалася одразу ж після підтвердження факту загибелі наших захисників. Представники ОРЛО постійно змінювали час передачі і лише на 5 день тіла загиблих військовослужбовців вдалося повернути.

Як повідомляло Гал-інфо, троє українських військовослужбовців, рятуючи свого пораненого побратима, героїчно загинули в районі Світлодарської дуги.

Один з них, будучи пораненим, аби не потрапити в полон і знищити противника, привів у готовність до застосування ручну гранату. Проте, хлопцеві не вдалося реалізувати свій план. Від поранень він помер на місці.

Командуванням частини одразу було організовано пошук наших військовослужбовців. Тіла було знайдено, проте евакуювати їх не вдалося, внаслідок сильної вогневої протидії противника.

Ворог маніпулював громадською думкою та намагається дискредитувати Збройні Сили України. Так, на одному із російських сайтів навіть з`явилася інформація про приналежність загиблих українців до диверсійно-розвідувальної групи, що не відповідає дійсності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ