Тренер біатлоністів задоволений, але робить заміни

Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра залишився задоволений виступом своїх підопічних на першому етапі Кубка світу у шведському Естерсунді.

В обох гонках, в індивідуальній і спринтерській, найкращі результати показали Антон Дудченко та Дмитро Підручний. Дудченко фінішував відповідно на 24-у на 25-му місцях, а Підручний - на 28-у та 21-у. “Першими стартами я дуже задоволений, ми показали гідні результати. Також ми заробили очки в олімпійську кваліфікацію, тож виконали стартові цілі”, - зазначив Юрай Санітра.

Однак на другий етап, який відбудеться 2-5 грудня на тих же біатлонних трасах в Естерсунді, у складі збірної відбудуться дві заміни. На ньому виступлять Підручний, Дудченко, а також Богдан Цимбал, Артем Прима і Тарас Лесюк. Прима і Лесюк замінять в основній команді Дениса Насика та Андрія Доценка, які вирушать на етап Кубка IBU.