Слухай онлайн
Cуспільство

Троє представників Львівщини отримають премії Кабміну

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 566-р «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» цьогоріч визначено 20 лауреатів премії, досягнення котрих сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Від Львівської області премії присуджено Ростиславу Височану - військовому капелану Української греко-католицької церкви Стрийської єпархії, та Софії Федині - доцентові кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, а також Данилу Кравцю - науковому співробітнику відділу рукописів Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника Національної академії наук, за культурно-мистецьку та наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини.

Представники Львівщини отримають премії в розмірі 50 тис. гривень за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...