Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Триває благоустрій Алеї пам’яті у Дрогобичі

Фото: Дрогобицька міська рада
Фото: Дрогобицька міська рада
Фото: Дрогобицька міська рада
Фото: Дрогобицька міська рада
1/2
Благоустрій Алеї пам’яті триває. Силами комунальних підприємств тут облаштовують місця під лампадки. Також вздовж алеї планують висадити квіти, декоративні дерева та кущі. Ці роботи найближчим часом планує провести Дільниця зеленого господарства КП «СМУ». Про це повідомляє Дрогобицька міська рада.

Цьогоріч, 1 березня, у Дрогобичі відкрили скорботне місце – Алею пам’яті. Вона вшановує подвиг новітніх Героїв, які полягли захищаючи Україну від ворога. Алея стала місцем тихого болю для людей, рідні яких загинули за рідну країну та всіх нас та, водночас, місцем вічного вшанування подвигу наших Героїв.

Ні дня не минає, аби Алею пам’яті не відвідували рідні та близькі полеглих захисників. Сюди приходять помолитись, приносять квіти, лампадки, або просто в тиші вдивляються в очі найрідніших людей, які поповнили Небесний батальйон українських воїнів.

Благоустрій Алеї пам’яті триває. Силами комунальних підприємств тут облаштовують місця під лампадки. Також вздовж алеї планують висадити квіти, декоративні дерева та кущі. Ці роботи найближчим часом планує провести Дільниця зеленого господарства КП «СМУ».

На жаль, не зупиняється й сам процес вшанування Героїв, так як війна продовжує забирати життя кращих синів України. Інформацію про них додають до Електронного пантеону Героїв Дрогобицької громади, а фото розміщують на Алеї пам’яті. QR-код на кожній світлині відкриває детальнішу інформацію про кожного полеглого Героя.

Всі дрогобичани та гості міста можуть підтримати даний проект та долучитись фінансово до його реалізації, зробивши внесок до Благодійної організації «Благодійний Фонд Родини Веселого» за реквізитами р/р UA963005280000026008000035176 в АТ «ОТП БАНК», ЄДРПОУ 38642069.

Конструкція декорована вишиваним металевим орнаментом, який світиться в темну пору доби та білими птахами, які символізують душі полеглих воїнів.

Міцна та велична 42-метрова арка, встановлена на Алеї пам’яті у парку Степана Бандери, символізує незламність кожного воїна, який не скорився, не здався, а захищав рідну землю до останнього подиху.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ