Слухай онлайн
Економіка

Триває капітальний ремонт вул. Миколайчука

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛМР, наприкінці липня розпочалися роботи з ремонту вул. Миколайчука — від вул. Пилипа Орлика до в'їзду на Голосківський цвинтар.
Триває капітальний ремонт вул. Миколайчука

Так, На цей рік на роботи передбачено 10 млн грн: 7 млн грн з бюджету розвитку і 3 млн грн коштів Громадського бюджету, позаяк ремонт цієї вулиці є одним з великих проектів-переможців Громадського бюджету. У межах ремонтних робіт на вул. Миколайчука, передбачена реконструкція всіх інженерних мереж, облаштування нового дорожнього покриття та прокладання тролейбусної лінії до кладовища.

ʺНа ділянці, яка ремонтується, вже замінено всі інженерні мережі та проводиться облаштування проїзної частини дороги з тротуарамиʺ, — повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Зокрема, станом на сьогодні, на вул. Миколайчука влаштовано дорожнє полотно та асфальтобетонне покриття на площі 3,5 тис. м2, влаштовано 450 м.п. тротуарів, влаштовано мережі дощової каналізації діаметром 1200 мм довжиною 530 м.п.

Нагадаємо, проєкт реконструкції вулиці І. Миколайчука — від вул. Пилипа Орлика до в'їзду на Голосківський цвинтар — розроблено у 2017 році. Він пройшов комплексну державну експертизу та затверджений у встановленому порядку.

Кошторисна вартість об’єкта — 93 млн 240 тис. грн, зокрема будівельних робіт — 75 млн 738 тис. грн.

Довжина проектованої ділянки — 1674,1 м.

Площа дорожнього покриття — 16,5 тис. м2.

Площа тротуарів, в т. ч. технічного — 4,4 тис. м2.

Під час капітального ремонту передбачено:

  • реконструкцію каналізаційних мереж 1,27 км,
  • роботи щодо електромереж,
  • роботи щодо газових мереж,
  • влаштування електроосвітлення 1,7 км,
  • прокладання тролейбусної лінії.

Обсяг передбачених видатків на 2019 рік — 10 млн грн за рахунок бюджету розвитку міського бюджету, зокрема 3 млн грн — з Громадського бюджету.

Роботи виконує підрядна організація — ПрАТ ʺЛьвівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1ʺ. На час ремонтних робіт перекрито рух транспорту на вул. Миколайчука, на ділянці від вул. Миколайчука, 15а до вул. Миколайчука, 30.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 6 листопада, з 08.00 год, і до 22.00 год. 11 листопада 2019 року буде перекрито для руху транспорту на вул. Гуцульській, у зв’язку з проведенням дорожньо-ремонтних робіт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");