Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Триває конкурс на найкраще підприємство з охорони праці у лісовій галузі

На лісогосподарських підприємствах Держлісагентства України впродовж квітня триває огляд-конкурс на присвоєння звання ʺКраще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праціʺ, - повідомляє прес-служба ЛОР.

У критерії оцінювання стану охорони праці ввійшли різнопланові показники безпеки та гігієни праці, зокрема: рівень виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємстві за останні п’ять років; наявність дозволів Держпраціна виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; дієвість Системи управління охороною праці та ризиками на підприємстві;належне утримання виробничого обладнання і устаткування та впровадження прогресивних технологій, засобів механізації і автоматизації виробництва; дотримання працівниками технологічних процесів; створення належних санітарно-побутових умов та ін.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства у конкурсі представляє ДП ʺБродівське лісове господарствоʺ, яке є найбільш чисельним серед підприємств області.

Фахівці-експерти Держлісагентства України 18-19 квітня провели обстеження структурних підрозділів та робочих місць підприємства. Згідно з попередньою оцінкою – ДП ʺБродівське лісове господарствоʺ визнано одним із найкращих підприємств лісогосподарської галузі з питань охорони та безпеки праці.

Остаточне підбиття підсумків та нагородження переможців огляду-конкурсу відбудеться 13 травня під час проведення у м. Києві Першої Міжнародної конференції ʺБезпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємствіʺ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ