Слухай онлайн
Cуспільство

Центру обслуговування пенсіонерів затвердили тарифи

Для осіб, які мають бажання користуватися послугами Львівського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, затвердили перелік і тарифи на платні соціальні послуги, які надаються у Центрі. Відповідне рішення ухвалив сьогодні , 24 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради, повідомила прес-служба ЛМР.

 «Загалом у Львові є 1 901 клієнт міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних осіб, яких обслуговують безкоштовно. Це люди з інвалідністю, одинокі тощо. Для інших осіб, які мають бажання користуватися послугами Центру, передбачені платні послуги. Клієнти підписують договір, обирають певну кількість визначених послуг, і тоді до них приходять працівники, які виконують обрані ними послуги», - пояснила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович.

Серед таких послуг – допомога у приготуванні їжі, прибирання житла, годування (для ліжкових хворих), допомога у самообслуговуванні, допомога в оплаті комунальних послуг; допомога в оформленні документів; ремонт одягу; транспортні послуги. Також – представництво інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях; сприяння в отриманні медичної допомоги в закладах охорони здоров’я та лікувально-профілактичних установах тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ