Учора ввечері в пункті пропуску «Дяківці» прикордонники спільно з митниками зупинили для перевірки автомобіль. Ним громадянин України віз до Румунії мішки з пелетами. Про це повідомили 20 вересня у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України - Західний кордон.
Під час огляду правоохоронці звернули увагу на незвичну для такого вантажу щільність мішків. Відкривши їх, виявили приховані від прикордонно-митного контролю понад 2,5 тисячі пачок сигарет без марок акцизного податку.
Виявлені сигарети на загальну суму близько 200 тисяч гривень вилучено представниками митниці.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ