Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Турянський претендує на посаду першого заступника голови Львівської ОДА

Колишній т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський претендує на посаду першого заступника голови Львівської ОДА. Цю інформацію Гал-інфо підтвердили два джерела.

Як відомо, днями Президент України Петро Порошенко призначив головою Львівської ОДА Олега Синютку. При цьому начебто досягнуто домовленності, що першим заступником у нього стане Юрій Турянський, який досі був т.в.о. голови Львівської ОДА.

Певним доказом такої домовленості може служити і той факт, що на цей час Юрій Турянський переселився з кабінету голови ОДА в кабінет першого заступника.

Також стало відомо, що візит Президента України Петра Порошенка на Яворівський полігон, що планувався на сьогодні, відбудеться завтра, 30 грудня.

Завтра ж і мали б офіційно представити Олега Синютку як голову Львівської ОДА. Тим часом в адміністрації приймають ставки на те, чи прийде привітати Олега Синютку міський голова Львова Андрій Садовий, у якого ще кілька днів тому Олег Синютка був першим заступником.         

Згодом стало відомо, що на нараді щодо приїзду на Львівщину Петра Порошенка Олег Синютка представив Юрія Турянського як свого першого заступника.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ