У садибі Станіслава Людкевича гостила перша позальвівська делегація – творчий десант з міста Жовква, - інформує прес-служба ЛОДА.
У салоні композитора було представлено різножанрову програму, в якій переважали твори ювіляра.
У виконанні брали участь цілі творчі династії, солісти і колективи, які виконали твори для найрізноманітніших складів: для фортепіано соло (ʺГуморескаʺ прозвучала у виконанні викладачки Мар’яни Піх, ʺСтаровинну піснюʺ представила учениця 4-го класу Олена Садова, представниця класу Ірини Піх), для фортепіанного дуету (ʺСюїту танцювальних жанрівʺ виконали викладачка Інна Питель і учениця 2-го класу Надійка Дзьобас).
Були представлені і вокальні опуси: для сопрано в супроводі фортепіано (обробка української народної пісні ʺМарусенька по саду ходилаʺ прозвучала у трепетному і витонченому прочитанні Мар’яни Тимчишин та концертмейстерки Юлії Лихачевської-Звір) і вокального ансамблю (Народний жіночий ансамбль ʺЖуравкаʺ під орудою Ліліани Зінчук виконав славетну ʺУкраїнську баркаролуʺ на сл. В. Пачовського, якій свого часу принесли справжню славу сестри Байко). Остання композиція прозвучала у супроводі фортепіано і скрипки.
Не оминули гості увагою і творчість сучасників Станіслава Людкевича. Двома творами було представлено Миколу Колессу (його фортепіанну ʺКоломийкуʺ запропонувала публіці учениця 7-го класу Софія Панас, клас викладача Ірини Піх), а ʺЖуравкаʺ виконала a cappella ʺВесняну піснюʺ на слова П. Голубничого. У виконанні піаністки 4-класниці Вероніки Климко (клас викладача Руслани Хомин-Клепач) прозвучав твір ʺПоетичний настрійʺ учениці С. Людкевича Богдани Фільц.
Окремою темою у програмі була представлена бандура: учень 3-го класу Назар Дзьобас (клас викладача Уляни Щурик) дискантом заспівав твір М. Вермидері ʺРідний крайʺ слова М. Петріва.
Дорогі відвідали з екскурсійним супроводом старшого наукового співробітника музею Мар’яни Зубеляк вітальню і спальню славетного композитора, і звичайно ж, мали нагоду познайомитися з поважним господарем дому – котом Зесьом.