Слухай онлайн
Cуспільство

У 2019 році на Львівщині до відповідальності притягнули 1418 батьків

Фото: поліція Львівської бласті
Фото: поліція Львівської бласті
Фото: поліція Львівської бласті
Фото: поліція Львівської бласті
1/2
Поліцейські Львівщини притягнули до відповідальності більше 1400 батьків за неналежне виконання своїх обов'язків. Про це 13 лютого Гал-інфо повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 13 лютого, відбулася нарада працівників ювенальної превенції територіальних відділів та відділень поліції Львівщини, під головуванням заступника начальника управління превентивної діяльності підполковника поліції Романа Гранківського та начальника сектору ювенальної превенції майора поліції Віктора Новачука.

Учасники наради підбили результати роботи підрозділів ювенальної превенції за минулий рік, а також обговорили основні напрямки діяльності на 2020 рік.

Впродовж 2019 року працівники поліції Львівщини розшукали 589 зниклих дітей, з них 547 – протягом доби.

За неналежне виконання батьківських обов'язків до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП притягнуто 1418 осіб.

Здійснено близько 1000 рейдів з виявлення та попередження фактів реалізації алкогольної та тютюнової продукції неповнолітнім. Проведено більше 1500 лекцій та бесід на правову тематику у навчальних закладах, з метою запобігання вчинення правопорушень дітьми та скоєння злочинів відносно них.

Окрім того, учасники наради обговорили заходи, вжиті підрозділами ювенальної превенції для забезпечення безпеки дітей, профілактики правопорушень у дитячому середовищі, вчиненню булінгу та домашнього насильства щодо неповнолітніх.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 12 лютого на Львівщині підрозділи превентивної діяльності підсумували роботу у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");