Слухай онлайн
Cуспільство

У 2020 році грошове забезпечення прикордонників збільшиться

Про це Сергій Дейнеко зазначив на зустрічі з особовим складом Адміністрації Державної прикордонної служби, де також підсумував результати службової діяльності за 2019 рік, - інформують у прес-службі ДПСУ.
Сергій Дейнеко

Він відмітив, що цей рік був активним і не простим для всіх.

Сергій Дейнеко висловив сподівання, що зміни в прикордонному відомстві, які відбуваються зараз, дадуть свої результаті у 2020 році.

ʺМи багато чого змінюємо на краще і прагнемо, щоб кожен прикордонник, солдат,  сержант, офіцер відчували, що вони потрібні і державі, і прикордонному відомствуʺ, - сказав Голова Держприкордонслужби.

ʺЯ дійсно хочу, щоб всі ви відчували турботу за себе, за свої родиниʺ, - додав він.

Сергій Дейнеко зазначив, що проведена робота дозволила 99 родинам прикордонників наприкінці року отримати компенсацію за житло. На це було спрямовано 112 мільйонів гривень. Голова Держприкордонслужби зауважив, що прикордонники, які отримали цю компенсацію, у черзі знаходилися з 1987 року.

Також він акцентував увагу, що вже з січня 2020 року рівень грошового забезпечення прикордонників збільшиться в середньому на 15%.

Окремо Сергій Дейнеко подякував за роботу, яку було проведено протягом року для покращення іміджу Держприкордонслужби.

ʺНаша ціль – зробити так, щоб українське суспільство бачило в прикордоннику справжнього патріота, справжнього військового, який стоїть на охороні кордонів нашої держави. Щоб у громадян прикордонник асоціювався виключно з захистом кордонуʺ, - наголосив очільник прикордонного відомства.

Наприкінці Голова служби привітав усіх з Новорічними та Різдвяними святами! Побажав усім захисникам кордону щастя та здоров’я, а також миру та спокою й зауважив, що в наступному році в пріоритеті залишається простий прикордонник.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, університети фінансуватимуть відповідно до результатів їх діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");