Меморіальний захід «Коло памʼяті Ірини Цибух: історії про Чеку» організував комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука» у 40 день загибелі бойової медикині добровольчого батальйону «Госпітальєри» Ірини «Чеки» Цибух.
«Минуло 40 днів з дня загибелі бойової медикині добровольчого батальйону «Госпітальєри» Ірини «Чеки» Цибух. Наша бібліотечно-волонтерська домівка була рідною для Ірини… Зрештою, вона росла у бібліотеці, де творила проєкти й відкрила у 15 років у собі любов до Луганщини та Донеччини…
В день пам'яті люди прийшли послухати розповіді друзів та побратимів Ірини, подивилися неопубліковані інтерв'ю та осмислювали думки тої, яка поклала життя за наш захист», – зазначили організатори.
Бойова медикиня добровольчого батальйону «Госпітальєри» Ірина «Чека» Цибух загинула 29 травня 2024 року під час ротації на Харківському напрямку.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ