Слухай онлайн
Cуспільство

У Держприкордонслужбі дали роз'яснення щодо пропуску громадян на територію України

Сьогодні, 17 серпня, стало відомо про внесені зміни до процедури пропуску громадян до України у зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби Covid-19. Про це повідомив начальник відділу організації прикордонного контролю 7 Карпатського прикордонного загону підполковник Іван Баран, - пише кореспондент Гал-інфо.
фото - Анна Джунківська, Гал-інфо

Для іноземців та осіб без громадянства, які прибувають до України, необхідно надати для перевірки такі документи:

1. Свідоцтво-сертифікат страхування від Covid-19, який діє на весь термін перебування в Україні

2. Один з документів: 

  • негативний результат ПЛР тесту або експрес тесту, зроблені не пізніше ніж за 72 год до перетину кордону 
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації лише вакцинами, які затверджені ВООЗ в Україні 

У разі відсутності документу про вакцинацію країна надає можливість вийти на самоізоляцію, але потрібно завантажити мобільний додаток “Вдома”. У разі неможливості встановлення додатку міграційна служба відмовляє особам без громадянства в перетині державного кордону. 

Громадяни України, які прибувають в Україну, повинні надати документ про вакцинацію або довідку про перше щеплення. Особа, що не вакцинувалася, має можливість самоізоляції шляхом встановлення додатку “Вдома”. Якщо цей варіант неможливий, тоді громадяни України підлягають повній обсервації. 

Варто зазначити, що наразі відновлено роботу усіх пунктів пропуску, зокрема в червні цього року почали функціонування «Угринів – Долгобичув» та «Смільниця – Кросценко». 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ