Слухай онлайн
Cуспільство

У Дрогобичі та Стебнику дозволили розпочати роботу дитсадочків

Як повідомили 9 липня у прес-службі Дрогобицької міської ради, загалом заклади дошкільної освіти у Дрогобичі та Стебнику готові до відкриття. Для кожного садка розроблені протоколи, за якими вони працюватимуть після повернення до звичного життя, та закуплено всі необхідні засоби захисту.
Фото: ДМР

Про це повідомляють у відділі освіти ДМР.

Міська комісія ТЕБ та НС під час чергового засідання у середу, 8 липня, дозволила на час карантину поетапно розпочинати роботу дитячих садків. Відтак заплановано відкрити 5 закладів дошкільної освіти: 4 – у Дрогобичі та 1 – у Стебнику.

Однак, відновити роботу дитячих садків у Дрогобичі можливо лише після повторної інспекційної перевірки та за погодження обласної комісії ТЕБ та НС.

"Ми чудово розуміємо, що роботу дитячих садків потрібно відновлювати, адже більшість структур вже запрацювала і батькам потрібно десь залишати дітей, щоб ходити на роботу. До кінця тижня ми повторно проінспектуємо всі садки на готовність до роботи в мовах карантину і якщо отримаємо погодження з області на початок роботи, то вже з наступного тижня відчинимо перших 5 садків", – зазначає начальник відділу освіти ДМР Петро Шев`як.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");