Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Дрогобичі відбудеться ярмарок вакансій

Завтра, 24 листопада, з 10:00 до 17:00 год у приміщенні «Дія.Центру» в Дрогобичі відбудеться Ярмарок вакансій. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Ярмарок вакансій – це можливість отримати інформацію про наявні вакансії в громаді, а також зустрітись з роботодавцями віч-на-віч.

Захід буде цікавим для всіх верств населення: для тих, хто шукає працівників та тих, хто шукає роботу, для майбутніх студентів і для людей літнього віку.

Учасники ярмарку матимуть можливість не тільки ознайомитись з пропозиціями ринку праці, але й поспілкуватись безпосередньо з роботодавцями, отримати детальну інформацію про роботу, про умови праці, порівняти пропозиції та поставити актуальні питання.

Ярмарок вакансій – це також можливість для майбутніх студентів обрати майбутній фах до душі та ознайомитись з особливостями майбутніх професій. Люди літнього віку зможуть спробувати себе у частковій зайнятості завдяки ініціативам громади.

Організаторами заходу є: NEEKA Ukraine спільно з UNHCR Ukraine, ЛОВА, Рада Львівщини, Дрогобицька міська рада, Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості та Трускавецький міський центр зайнятості.

Додамо, у Дрогобичі кілька років поспіль з ініціативи міського голови Тараса Кучми у партнерстві з місцевим Центром зайнятості проводили аналогічні Ярмарки вакансій для мешканців громади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ