Слухай онлайн
Політика

У "Голосі" відреагували на відокремлення частини депутатів у окрему групу

Сьогодні політична рада партії "Голос" розгляне заяву частини парламентської фракції "Голос" щодо створення у Верховній раді окремого об’єднання "Справедливість" та дасть їй оцінку.
Фото Мінфін

Про це йдеться у заяві на сайті партії.

"Законодавство прямо передбачає можливість депутата вийти з фракції. Тільки позафракційні депутати мають право створювати депутатські групи. Але створення груп в межах депутатської фракції прямо суперечить статтям 58-60 закону України "Про регламент Верховної ради України". Ми поважаємо колег в їхньому бажанні мати альтернативну точку зору, але вона не може суперечити і порушувати закон", - заявили в партії.

Крім того, в партії наголосили, що всі питання внутрішнього партійного життя будь-якої партії мають вирішуватись відповідно до правил та процедур партії.

"Для цього існують органи управління, такі як з'їзд та політична рада. Сьогодні політична рада партії "Голос" розгляне заяву частини фракції "Голос" у Верховній раді та дасть їй оцінку. Партія "Голос" неодноразово закликала всіх вирішувати питання відповідно до затверджених правил і процедур, статуту, який всі свого часу визнали, вступаючи в партію", - резюмували в політсилі.

Нагадаємо, як писало раніше Гал-інфо, 16 червня 10 народних депутатів із парламентської фракції "Голос" оголосили про створення у Верховній раді окремого об’єднання "Справедливість" і висловили недовіру керівнику фракції, в якій вони залишаються.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ