Слухай онлайн
Здоров'я

У Києві спалах кору

У Києві з початку 2018 року ускладнилася епідемічна ситуація із захворюваністю на кір. До медиків звернулися більш як півсотні хворих. Про це повідомляє столичне управління Держпродспоживслужби.

"Станом на 09.01.2018 зареєстровано 54 випадки кору, з них 43 випадки серед дітей. За попередніми даними, майже всі хворі були не щеплені проти кору, через відмову. Хворіють діти різних вікових груп. Серед дітей дошкільних навчальних закладів зареєстровано 11 випадків, серед школярів 21 випадок. Також зареєстровано 1 випадок у вчителя початкової школи", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що понад 20 хворих відвідували цирк "Кобзов", серед працівників якого було зареєстровано випадок кору.

За інформацією Державної установи "Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" у м. Києві у 2017 році розпочався черговий підйом захворюваності на кір. Захворіло 87 осіб, у тому числі 63 дітей (у 2016 році було зареєстровано лише 2 випадки). Захворюваність реєструвалася у вигляді спорадичних випадків і спалахів.

"86% серед всіх захворілих не були щеплені проти кору", - наголошують у Держпродспоживслужбі.

ukrinform.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ