Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У ЛОДА просять добровільні формування не називати себе Теробороною

Багато людей, які зараз патрулюють міста, стоять на блокпостах, заходять в під'їзди житлових будинків і перевіряють документи називаються себе "теробороною", не маючи для цього відповідних повноважень.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Прохання до громадських формувань не називати себе "теробороною", оскільки це плутає мешканців міст та сіл. Якщо ви хочете вступити до добровільних громадських формувань з метою патрулювання місцевості, слід зголоситися до керівництва зон територіальної оборони, тобто до райадміністрацій районів міст чи районної адміністрації області.   Після цього, ви є добровільними громадськими формуваннями.

Військовослужбовці Сил територіальної оборони Збройних Сил України мають на собі однострій Збройних Сил України, зброю та відповідні документи, які їм дозволяють нести службу. 

Добровільні формування територіальних громад мають право формуватися з власною зареєстрованою зброєю, а командир такого підрозділу має зголоситися до командира 103-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

Прохання також не перешкоджати діяльності акредитованих журналістів, крім зйомки блокпостів чи об'єктів критичної інфраструктури. В кожного журналіста можна просити їхні міжнародні прескарти, які їм дозволяють здійснювати журналістську діяльність до комендантської години (06:00-22:00).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ