Слухай онлайн
Cуспільство

У Луцьку триває реалізація проєкту "Книга для особливої мами"

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/2
Продовжується реалізація соціального проєкту "Дискусійний клуб "Книга для особливої мами" громадської організації "Ресурсний центр "Кольорова капустинка", який переміг в Конкурсі соціальних проєктів спрямованих на вирішення проблем сімей/осіб, які опинились в складних життєвих обставинах у 2020 році, - інформує пресслужба Луцької міської ради.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Проект покликаний в першу чергу підтримати та психологічно допомогти мамам, які виховують особливих дітей і посилити їхнє прагнення до вдосконалення та росту, що є запорукою розвитку дитини.

На черговій зустрічі, яка проходила в форматі тренінгу, мотивували мам до пізнання нового, через пізнання самих себе та ознайомлення з літературою.

Неля Герасимяк, сертифікований арт-коуч, яка спеціалізується в галузі емоційного інтелекту та soft-skills, провела мотиваційне заняття, де мами визначали свої цінності, знайомилися зі сферою емоційного інтелекти та так званих мяких навичок (soft-skills), наявність та розвиток яких невід'ємна ознака успішності у сучасному світі.

Заняття пройшло на одному подиху та зачепило саме ту ниточку, яка необхідна для подальшого самовдосконалення.

Немало важливим є і те, що до членів громадської організації «Кольорова капустинка» приєдналися і члени громадських організацій «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку», «Янголята», «Джерело життя». Вийшов справжній взаємообмін та динамічна робота.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ