Слухай онлайн
Cуспільство

У Луцьку відбулась зустріч з представниками структури ООН

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/3
У Луцьку відбулась зустріч з представниками структури ООН з питань гендерної рівності. Про це повідомили 16 вересня Гал-інфо у прес-службі Луцької міської ради.

Сьогодні з ініціативи структури “ООН Жінки” відбулась зустріч із секретарем міської ради, виконувачем повноважень міського голови Григорієм Пустовітом,

Присутніх привітала член структури “ООН Жінки” Нургуль Асилбєкова та презентувала проєкт “Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні”, що реалізується на території України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України. Проєкт має на меті підвищення уваги до питань стратегічного планування місцевого соціально-економічного розвитку, що засноване на дотриманні прав людини.

Присутні ознайомились із проєктом та обмінялись думками.

До розмови були також запрошені: директори департаментів економічної політики Борис Смаль, сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий, начальники управлінь міжнародного співробітництва і проектної діяльності Вікторія Гомонець, соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ліна Галан, начальник відділу кадрової роботи і нагород Віра Гудима.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ