Слухай онлайн
Cуспільство

У Луцьку відтепер можна виміряти індекс благополуччя молоді

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/4
Луцька міська територіальна громада приєдналась до громад, що запровадили Індекс благополуччя молоді (ІБМ). Про це повідомили 30 листопада Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

Це багатофакторне оцінювання стану благополуччя молодих людей на муніципальному рівні. Індекс дозволяє легко оцінити та відслідкувати благополуччя молоді у містах, що долучаються до розгортання платформи.

ІБМ розроблено Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) спільно з фахівцями Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи Національної Академії наук України (ІДСД) та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Більше про ІБМ за посиланням.

Опитування охоплює 49 показників і дає змогу оцінити рівень добробуту молоді у наступних важливих сферах: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

Опитування у Луцькій територіальній громаді триватиме з 26 листопада по 26 грудня 2020 року. Результат визначатиметься також із урахуванням даних муніципальної статистики. Для того, щоб взяти участь у визначенні Індексу благополуччя молоді, необхідно пройти опитування на платформі.

У проєкті також беруть участь партнери – представники бізнесу, які надають свої знижки/подарунки для молодих людей, які проходитимуть опитування. Зокрема: мережа магазинів канцтоварів «Офіс центр», компанія «Лілі-Лайн», мережа кав’ярень «Kava Avenue», культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті», спортивний клуб «Герць» та комунальне підприємство «Луцький зоопарк». Пройшовши опитування, молоді люди зможуть обрати бонус від одного чи декількох партнерів проєкту. Кількість отриманих балів можна збільшити, запрошуючи друзів до опитування через реферальне посилання.

Вже у січні-лютому 2021 року буде оголошено результати опитування та визначено інтегральний індекс благополуччя молоді у громаді.

За результатами опитування у подальшому будуть прийматись рішення щодо удосконалення того чи іншого напрямку молодіжної політики, розробки профільних програм, спеціалізованих заходів тощо.

27 листопада 2020 року відбулась презентація проєкту, яку відвідали представники організацій, які працюють з молоддю, молодіжні лідери та партнери.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ