Вже у вересні перші студенти розпочнуть навчання на оновленій бакалаврській програмі «Графічний дизайн» у Львівській національній академії мистецтв.
Про це інформує пресслужба ЛМР.
Вже у вересні перші студенти розпочнуть навчання на оновленій бакалаврській програмі «Графічний дизайн» у Львівській національній академії мистецтв.
Спеціалісти рівня Senior та Lead з компаній Qubstudio, LinkUp Studio, OTAKOYI та Pingle Studio разом з представниками Академії мистецтв проаналізували теми та завдання, які мають виконувати студенти в межах модернізованого навчального напряму. Фахівці з компаній ІТ Кластера долучаться також до викладання та менторства на програмі. Крім того, Кластер допомагатиме з організацією практики студентів в ІТ-компаніях.
"Відтепер ще більше часу буде присвячено вивченню дизайну інтерфейсів. Ключовими складовими навчального процесу стануть індивідуальне менторство студентських проєктів представниками компаній та можливість проходження практики в умовах, що максимально наближені до реального життя. Наші студенти системно працюють над задачами різного рівня складності. Після завершення навчання кожен отримає міцне портфоліо, яке потрібне для успішної дизайнерської кар’єри", – каже Петро Нагірний кандидат технічних наук, перший проректор ЛНАМ, куратор програми "Графічний дизайн".
Щоб вступити на програму "Графічний дизайн", необхідно здати Національний мультипредметний тест (НМТ) з трьох предметів, написати мотиваційний лист та пройти творчий конкурс в Академії мистецтв. Протягом перших двох курсів студенти вивчатимуть основи графічного дизайну. Під час другого курсу матимуть окремий предмет по UI/UX, а з третього курсу зможуть обрати один з трьох вузьких напрямів: Book design, Interaction чи UI/UX Design.
Оновлена програма відкриває нові перспективи для студентів, адже крім теоретичних знань, вони розвиватимуть Soft skills, опанують основи Project management та навчаться працювати з практичними інструментами, такими, як Figma, Mirror, xMind Adobe Illustrator та ін.
"Напрямок UX/UI Design програми «Графічний дизайн» в ЛНАМ спрямований на тих студентів, котрі хочуть стати висококваліфікованими дизайнерами та вирішувати складні проблеми бізнесу та користувачів за допомогою спроєктованого ними інтерфейсу. Під час навчання вони отримають повний спектр необхідних навичок: дослідження бізнесу та користувачів, генерування інноваційних ідей, створення інтерактивного рішення у вигляді вайфрейму та його тестування, і, звичайно, візуальне відображення у вигляді дизайн-макетів. Знання, котрі студенти отримають в Академії, дадуть змогу досить легко потрапити в ІТ-сферу та знайти компанію мрії", – додає Ярослав Жмихов, Lead UX Designer OTAKOYI, учасник робочої групи Львівського ІТ Кластера, що працює над оновлення програми "Графічний дизайн".
Після завершення бакалаврату випускники програми "Графічний дизайн" володітимуть рівнем Strong Junior та зможуть знайти роботу без додаткового навчання чи підготовки. Багато студентів зможуть працювати вже під час навчання, якщо добре зарекомендують себе менторам або під час практики в компаніях.
"На наших оновлених бакалаврських програмах навчається вже більше 4000 студентів. "Графічний дизайн" – 18 освітня програма в межах проєкту IT Expert. Цю програму Кластер оновив у співпраці з Львівською академією мистецтв і вона стане фактично першою у Львові, яка випускатиме UI/UX дизайнерів з необхідним рівнем підготовки для роботи в ІТ-компаніях", – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.