Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

У Львівській ОДА на супроводі перебуває понад 600 інвестиційних проєктів

Станом на сьогодні, на супроводі у Львівській обласній державній адміністрації перебуває понад 600 інвестиційних проєктів. Найбільше їх у Пустомитівському, Буському, Городоцькому та Бродівському районах. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Сьогодні, 25 липня, відбулась нарада з особами відповідальними за ведення супроводу інвестиційних проєктів районного рівня та представниками дозвільних органів та структурних підрозділів облдержадміністрації.

ʺВи маєте бути комунікуючою ланкою між суб’єктами підприємницької діяльності та відповідними службами у цьому процесі. Нашим завданням сьогодні є охопити всі можливі об’єкти, щоб створити сприятливий інвестиційний клімат не лише для існуючих інвесторів, але й для потенційних. Важливо, щоб підприємці почували себе комфортно на Львівщині. Це дозволить сприяти розвитку економіки та створенню нових додаткових робочих місцьʺ, - зазначив керівник відділу супроводу інвестиційних проєктів департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Любомир Титаренко.  

Відтак, Любомир Титаренко окреслив присутнім шляхи підвищення ефективності системи супроводу інвестиційних проєктів у районах та містах області.

У межах наради заступник директора департаменту ДАБІ у Львівській області Андрій Стадник порушив питання змін до законодавства у частині отримання дозвільної документації, а саме: отримання енергетичного сертифікату.

Окрім того, т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Андрій Романишин ознайомив присутніх з видачею містобудівних умов та обмежень для об’єктів будівництва.

Під час наради присутні розглянули процедуру проходження  Оцінки впливу на  довкілля  та стратегічну екологічну оцінку, а також звернули увагу щодо типових помилок, які виникають при розробці проєктної документації.

Нагадаємо, служба інвестора як дорадчий орган створена у 2016 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");