Слухай онлайн
Cуспільство

У Львівській ОДА шукають кадри

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю управління внутрішньої та молодіжної політики, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Посадові обов'язки:

Готувати проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації у межах компетенції відділу.

Брати участь у заходах та звітно-виборчих конференціях громадських організацій та оновлювати бази про громадські організації.

Готувати матеріали з питань комунікацій з громадськістю до доповідей голови облдержадміністрації.

Забезпечувати розгляд звернень, заяв та скарг громадян, установ і організацій з питань, що належать до компетенції відділу.

Виконувати інші доручення керівництва, що стосуються діяльності відділу.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, досвід роботи не потребує, вільне володіння державною мовою, якісне виконання поставлених завдань, вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати, командна робота та взаємодія, вміння ефективної координації з іншими, сприйняття змін, здатність приймати зміни та змінюватись, вміння використовувати комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення (Windows, MicrosoftOffice) та офісну техніку.

Знання законодавства: Конституції України; Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ), знання Указу Президента України № 68 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» від 26.02.2016.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби України.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...