Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я  |  Спорт

У львівській школі № 15 відкрили безкоштовні секції самбо і дзюдо

У Львівській школі № 15 на вул. Патона, 7 вiдкрили секції самбо і дзюдо. Заняття безкоштовно проводять тренери мiськоїДЮСШ «Олiмпiя»

Середня спецiалiзована загальноосвiтня школа № 15 iз поглибленим вивченням англiйської та французької мов стала своєрiдним спортивним центром для дiтей у Залiзничному районi. У школi вiдкрили 2 новi секцiї, самбо i дзюдо, а також секцiя стрiльби з лука та гурток танцiв. 

Примiщення, де працюють секцiї, у першiй половинi дня будуть використовуватися для урокiв фiзкультури учнiв СШ 15, а у другiй половинi дня — для занять з самбо i дзюдо.

Набір дітей у секції триває.На заняття можуть ходити не лише учні 15 школи, а й діти зі всього району. Деяким з них так подобаються заняття , що вони доїжджають навіть з Левандівки.

У секціях займаються кілька десятків дітей різного віку, серед них є і дівчата.

Два останні роки ДЮСШ «Олiмпiя» орендувала приміщення для занять у спортивному комплексi, на що з мiського бюджету щорiчно витрачалося 100 тис. грн. Тепер цi кошти зекономленi. Iх використають для покращення матерiальної бази: закуплять новий килим та iнвентар.

Загалом на базi мiських шкiл дiє 179 спортивних секцiй, гурткiв. У них займаються понад 5 тис. дiтей. На фiнансову пiдтримку 11 мiських ДЮСШ (2 у пiдпорядкуваннi управлiння молодi, сiм’ї та спорту та 9 — управлiння освiти) у 2013 роцi видiлено понад 8 млн грн.

«Кошти, які були інвестовані місто, дають здоров’я дітей і їх зайнятість спортом. Як казали римляни, в здоровому тілі, – здоровий дух. Займатися спортом краще, ніж сидіти цілий день за комп’ютером», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

На переконання міського голови, кожен спортзал у міських школах повинен використовуватися максимально. Якщо там немає занять фізкультурою, мають займатися секції. Він також пообіцяв підтримку секцій спортивним інвентарем.

Довiдка:

У ДЮСШ «Олiмпiя» культивуються З види спорту: дзюдо, самбо та стрiльба з лука. Загалом, у секцiях ДЮСШ «Олiмпiя» задiяно понад 150 дiтей: 78 дiтей — стрiльба з лука, 80 дiтей — самбо та дзюдо. Основним завданням у 2013 роцi с збiльшення кiлькостi дiтей у секцiях мінімум вдвічі.

ССЗШ №15 заснована 1976 року. Функцiонує 31 клас, де навчається 679 учнiв. 3 2007 до 2010 року у школу iнвестовано понад 1,22 млн грн. з мiського бюджету. У 2007 роцi було виконано роботи з ремонту примiщень на 199,90 тис. грн. У 2008 роцi вiдремонтували дах на 65,06 тис. грн, зробили ремонт пiдлоги та системи опалення на 330,94 тис. грн, капiтальний ремонт електромережi та освiтлення на 187,35 тис. грн. У 2009 роцi виконали роботи iз капiтального ремонту примiщень, системи дощових стокiв, водопостачання та каналiзацii на 374,21 тис грн. За рахунок загального фонду мiського бюджету для школи придбано комп`ютерний клас, один ноутбук, мультимедiйний проектор та обладнано хiмiчний кабiнет. Також частково поповнено бiблiотечний фонд школи. У 2010 роцi зробили капiтальний ремонт сантехвузлiв на 46,56 тис. грн та капiтальний ремонт рубероїднот покрiвлi на 24,97 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ