Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

У Львівському діагностичному центрі виконають роботи на мільйон євро

Законтрактовано перший проєкт в рамках Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021 – 2027 у пріоритеті «Здоров’я». Про це інформує ЛОР.
Фото: ЛОР

Реалізує проєкт Львівський обласний клінічний діагностичний центр спільно з Мазовецькою воєводською лікарнею святого Івана Павла II, що в польському місті Седльце.

Проєкт має назву «Зазирни всередину себе – розширення доступу до спеціалізованої діагностичної візуалізації на польсько-українському прикордонні».

Обсяг фінансування для діагностичного центру – понад 1 млн євро. За ці кошти лікарня закупить магнітно-резонансний томограф, облаштує кол-центр з відповідним апаратно-програмним забезпеченням. Використання сучасного програмного забезпечення зокрема дозволить перетворити архів лікарні у його цифровий аналог медичних зображень.

Нагадаємо, три обласні лікарні отримають фінансування проєктів у межах європейської програми «Польща-Україна 2021-2027». Окрім діагностичного центру, фінансування отримають Львівський онкологічний обласний лікувально-діагностичний центр та Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ